Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Awaryjnym Otwieraniem Mieszkań zajmujemy się już od kilku lat. Jesteśmy zespołem młodych ślusarzy, którzy podchodzą do tej profesji z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością. Obsługujemy teren Skwierzyny i okolicznych miejscowości. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę ślusarzy, cały czas poszerzając naszą wiedzę i umiejętności. Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowani, posiadają licencje policji I oraz II a także koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Z naszych usług ślusarskich nie raz korzystała Straż Graniczna, Policja, firmy windykacyjne i ubezpieczeniowe.
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Działamy na terenie Skwierzyny oraz okolicznych miejscowości. Pracujemy 24 godziny 7 dni w tygodniu - w nocy i w święta. Po przyjęciu zgłoszenia ruszamy natychmiastowo, ponieważ wiemy że są to sprawy pilne. Jesteśmy cały czas gotowi do pracy. Jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność, na zlecenie przyjeżdżamy zawsze z pełnym ekwipunkiem. Każdy zamek mieszkaniowy otwieramy bezinwazyjnie, nie niszczymy go, ponieważ nie chcemy narażać właściciela na dodatkowe koszty. Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ każda sytuacja jest inna.
Otwieramy :
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Po telefonie ze zgłoszeniem ruszamy niezwłocznie do klienta, ponieważ zdajemy sobie sprawę z pilności sytuacji oraz nerwami i stresem jaki towarzyszy zatrzaśnięciu się auta. W zakres naszych usług wchodzi również wyciąganie złamanego klucza, otwieranie po włamaniu oraz otwieranie bez klucza. Otwieramy nowoczesnymi technikami co w bardzo dużym stopniu skraca czas. Posiadamy specjalistyczny i nowoczesny sprzęt oraz narzędzia. Cały czas go uzupełniamy aby być na bieżąco i mieć możliwość pomocy przy każdym zgłoszeniu. Niezależnie od tego kiedy będziesz potrzebował pomocy, przyjedziemy do Ciebie i szybko przeprowadzimy awaryjne otwarcie domu. Każde nasze otwarcie kończy się sukcesem.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
Jeśli szukasz rzetelnej i fachowej firmy ślusarskiej nie mogłeś trafić lepiej. Jesteśmy bardzo zaangażowani w naszą pracą, każde zgłoszenie jest dla nas wyzwaniem które pragniemy pokonać. Dzwoniąc po nas masz pewność że rozmawiasz ze ślusarzami godnymi zaufania i biegłymi w fachu. Każdy kto zwróci się do nas o pomoc na pewno ją otrzyma.

Oferujemy Usługi Ślusarskie Cała Dobę na terenie Skwierzyny !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !